• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Dáša - V LÉČENÍ


kříženka bígla, fena cca 5-6 let, kastrace v plánu, č. mikročipu...

Dášenka je miloučká kříženka, která má za sebou velmi smutné zkušenosti s lidmi. Žila na úvazu u boudy, téměř bez žrádla a jakékoli jiné péče. Takto si prožila pár let a dost se to na ni poznamenalo, především na fyzickém stavu fenečky. Na lidi však nezanevřela, naopak je to naprostý závisláček a lidi miluje, včetně dětí. S ostatními pejsky nemá problém. Hygienu učíme.

Dáša byla veterinárně prohlédnuta. Prokázán byl silný zánět v obou uších, obou očích, hnisavá rána na krku od řetízkového obojku, který měla u původních majitelů na krku, dále byly nalezeny počínacící nádory na obou mléčných žlázách, pupeční kýla, byly jí ostříhány přerostlé drápy a vymačkány anální žlázky, které měla plné. Fenečka je značně podvyživená a dle zevnějšku vypadá spíše na 12ti letého psa, to je však způsobeno naprostou absencí jakékoli péče o ni.

Nyní se musí dát trochu do kupy a poté ji čekají operace, kdy jí budou postupně odstraněny obě mléčné žlázy s nádory a zároveň i pupeční kýla.

Kontakt pro zájemce - 608 120 840 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

26. 5. 2018 - Dáša byla dnes veterinárně prohlédnuta. Prokázán byl silný zánět v obou uších, obou očích, hnisavá rána na krku od řetízkového obojku, který měla u původních majitelů na krku, dále byly nalezeny počínacící nádory na obou mléčných žlázách, pupeční kýla, byly jí ostříhány přerostlé drápy a vymačkány anální žlázky, které měla plné. Fenečka je značně podvyživená a dle zevnějšku vypadá spíše na 12ti letého psa, to je však způsobeno naprostou absencí jakékoli péče o ni.

25. 5. 2018 - Dnes jsme za spolupráce KVS přijali do péče zhruba pětiletou kříženku bígla, která žila v naprosto nevyhovoujících podmínkách, na úvazu u boudy, bez dostatku žrádla a bez jakékoli veterinární péče.