• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Sára


malá kříženka, fena, 8 let (narozena 6/2012), KASTROVANÁ, č. mikročipu ..........

Sára se k nám dostala spolu s 5 dalšími pejsky od majitelky, která již není schopná ze zdravotních důvodů se o pejsky starat.

Sára je malinká cca 6 kg fenečka, zprvu se cizích bojí, ale jak si získáte její důvěru, tak je z ní mazel nejvyššího kalibru a malý závisláček. Nebyla zvyklá na venčení na vodítku, ale celkem rychle se to naučila a nyní jí to nedělá žádné problémy. Je čistotná. S ostatními pejsky ze své smečky vycházela dobře, na ostatní depozitní pejsky si také hezky zvykla, venku občas na někoho zaštěká, ale je to spíše ze strachu. Byla by vhodná k druhému pejskovi, jelikož úplnou samotu zvládá hůře a společnost jiného pejska nebo člověka se snaží vynutit štěkáním.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

29. 3. 2020 - Ze Sáry je mazel nejvyššího kalibru a malý závisláček. Na vodítku již chodí moc hezky a nedělá jí to žádné problémy. 

17. 3. 2020 - Sára se učí chodit na vodítku. Nebyla na něj zvyklá, ale učí se rychle a jde jí to moc dobře.

16. 3. 2020 - Dnes jsme přijali 6 pejsků od majitelky, která již není schopná ze zdravotních důvodů se o pejsky starat. Sáru jsme ihned vykoupali, odblešili, odčervili a ostříhali jí zadredované chlupy.