• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Mojmír


kocour, starší, kastrace v plánu (ev. číslo 2018/02/03)

Mojmír je milý a hodný kocourek. Bez problémlů snášel podávání léků přímo do tlamičky 2x denně. Je to starší kocourek, který je vyhublý a tak je nyní rád, že může odpočívat a má trvalý zdroj potravy. Bude potřebovat hooodně vykrmit, ale je to milý dědouš a jistě nám všem ještě ukáže :-) Zatím papká granulky pro citlivé trávení. Dobře vychází i s další kočičkou a je doma čistotný.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

9. 3. 2018 - Mojmír má v šíleném stavu i chrup, jeden špičák mu vypadl sám od sebe, jak už byl zkažený. Bohužel stále není v kondici na narkózu, tak musí ještě revize chrupu počkat. Již je bezantibiotik.

13. 2. 2018 - Večer si kocourka přebíráme do péče do našeho hradeckého depozita. 2x denně dostává tablety na zastavení průjmu a také 2x denně ATB a baští speciální granulky na citlivé trávění. Již se s námi mazlí a je vidět, že se mu udělalo lépe. Chuť k jídlu má, což je super.

12. 2. 2018 - Kocourka jsme hned ráno vzali na veterinární kliniku Piketa, kde provedli vyšetření na parvoviry (panleukopenie - negativní). Rovněž mu byl vyšetřen trus, nález byl bez parazitů. Dostal výživu do žíly a ATB a zůstavá hospitalizován na klinice.

11. 2. 2018 - Dnes večer jsme přijímali od městské policie v Jindřichově Hradci podvyživeného, dehydrovaného starého kocoura. Netváří se moc mile, ale jde nejspíš jen o to, že mu není moc dobře. Hned ráno jej vezmeme na vyšetření k veterinárnímu lékaři.