• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Mikeš Očičko


kocour, starší, KASTROVANÝ, (ev. číslo 2019/03/04)

Kocourek byl nalezen v Třeboni a umístili ho k nám z Veterinární kliniky za branou, jelikož se mu nepovedlo najít domov přímo odsud. Kocourek je již starší, byl nalezen již vykastrovaný, takže asi kdysi někomu patřil, a je slepý (luxace čoček oboustranně - čočka uvnitř oka není ve správné pozici, momentálně mu nepůsobí žádný problém, ale v budoucnu se může stát, že se zvýší nitrooční tlak a vznikne glaukom, což se dá řešit odstraněním čoček nebo celého oka).

Mikeš je vděčný mazel. Momentálně je v dočasné péči v rodině s 1 kočičkou a 1 pejskem. Záchůdek používá v pohodě, začíná šmejdit po bytě a sám se vrací na svůj pelíšek.

Hledáme pro něj nový domov v bytě, kde se nebude dít moc velkých změn, aby si přes svůj handicap užil ještě spokojený kočičí život. Pokud jsou věci na svém místě, tak se se ztrátou zraku dokáží zvířátka vypořádat v pohodě. 

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 ( Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

22. 3. 2019 - Kocourek byl nalezen v Třeboni začátkem března a umístili ho k nám z Veterinární kliniky za branou, jelikož se mu nepovedlo najít domov přímo odsud. Kocourek je již starší, byl nalezen již vykastrovaný, takže asi kdysi někomu patřil, a je slepý.