• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Lapina


kočka, 2-3 roky (nar. 2016-2017), KASTROVANÁ, (ev. číslo 2019/05/03)

Kočičku jsme přijali i s jejími ještě slepými koťaty dne 7. 5. 2019 ze zemědělského družstva v Pluhově Žďáře, kde je kolonie koček, které se neustále množí. Pomalu je budeme přijímat, mazlivkám hledat nové domovy a plašanky po kastraci pustíme zpět.

Lapina byla zprvu velice nekontaktní, pomalu se ale již ale začíná osmělovat a již se nechá i pohladit, i když při prvním kontaktu prskne, jak je v náručí, umí se i rozvrnět. Záchod používá předpisově. S ostatními kočkami vychází dobře.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

17. 10. 2019 - Lapina dostala na 7 dní ATB, jelikož v trusu bylo zjištěno větší množství klostridií. Testy na FIV a FeLV byly negativní.

12. 10. 2019 - Dnes jsme s Lapinou navštívili veterináře, jelikož nám hubne. Nic zásadního se bohužel nezjistilo, krve jsou v pořádku, na sonu má jen hůře vypadající játra, ale u koček to často bývá i tím, když méně žerou, což Lapina teď papá méně a hubne. Dostala podpůrné léky, kapačku, dodělají se testy na FIV, FeLV a koprologie a snad zjistíme, čím to, že není v kondici. Jinak přes počáteční strachy při chytání, tak vyšetřování i ošetřování a podávání léků do tlamičky snáší dobře. 

20. 8. 2019 - Lapina se již nechá i pohladit, sice je vidět, že je ve střehu, nicméně kontakt již trpí a časem si ho jistě začne i užívat :-)

19. 7. 2019 - Lapina byla vykastrována.

7. 5. 2019 - Kočičku jsme přijali i s jejími ještě slepými koťaty (Lap a Lapi) ze zemědělského družstva v Pluhově Žďáře, kde je kolonie koček, které se neustále množí. Pomalu je budeme přijímat, mazlivkám hledat nové domovy a plašanky po kastraci pustíme zpět.