• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Pěkná


kočka, cca 4 měsíce (nar. cca 2/2019), (ev. číslo 2019/06/08)

Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. 

Kočička byla nalezena koncem června 2019 v Jindřichově Hradci se zlomenou nohou - již je po operaci, v nožičce má hřeb. Stehy má vyndané jen za pár měsíců bude nutné vyndat i kovový hřeb.

Pěkná, jak byla kočička pojmenována, je nejen pěkná, ale i strašně milá a hodná kočička. I se zlomenou nohou vesele vrněla, hrála si a mazlila se. Prostě poklad :-) Momentálně se ji snažíme po operaci udržet v klidovém režimu.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 ( Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

9. 7. 2019 - Rána se hezky zahojila, dnes byly vyndány stehy a nožička zkontrolována. Za cca 6-7 týdnů po operaci je třeba udělat kontrolní RTG a za pár měsíců bude nutné vyndat i kovový hřeb.

26. 6. 2019 - Zlomenina stehenní kosti je cca měsíc stará, částečně se již začala hojit, ale bohužel byla dislokovaná (části kosti, které by měli být přímo u sebe aby dobře srostli se oddělili skoro o 1,5 cm), proto bylo nutné nožičku opravit :-) Kočička dostala do nohy hřeb a kosti se narovnali na správné místo.

25. 6. 2019 - Kočičku jsme přijali od paní z domova důchodců v Jindřichově Hradci, která se jí dočasně ujala od nálezců, kteří nevěděli, kam s ní. Kočička kulhá a proto jsme s ní jeli hned na RTG. Ukázalo se že má zlomenou stehenní kost, proto zůstala hospitalizovana na klinice a zítra ji prohlédne veterinář specializující se na ortopedii.