• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Popina

kočka, cca 3 měsíce (nar. cca 5/2019), (ev. číslo 2019/07/10)

Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. 

Kočička se narodila plaché kočce v zahrádkářské kolonii v Jindřichově Hradci. Bohužel kvůli neléčenému problému přišla o pravé oko. Lidé, kteří tam kočky krmí jí ho nechali na veterině vyjmout. Bohužel jí začalo dělat problémy i druhé oko a tak ji přinesli k nám.

Popina je úžasné kotě, mazlivé, hravé. Měsíc jsme o oko bojovali a nyní již můžeme konstatovat, že jsme vyhráli. Popinka je čistotná, užívá si toho, že zase vidí a je to prostě miláček, který absolutně neřeší to, že nemá jedno očičko.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 ( Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

6. 8. 2019 - Dnes jsme opět jeli na kontrolu na veterinu jako každý týden a konečně můžeme začít pomalu ubírat léky (2 tabletková ATB, oční masti a kapičky), jelikož očičko je zachráněno :-) 

19. 7. 2019 - S kočičkou jsme jeli na veterinu, jelikož se nám zbylé očičko zdálo ve velmi špatném stavu. Nyní je nutné min. 5x denně očičko kapat, bere i celková ATB a ještě léky na splasknutí otoku oka. Všichni doufáme, že se očičko podaří zachránit a že Popinka nezůstane bez obou oček.

18. 7. 2019 - Kočička se narodila plaché kočce v zahrádkářské kolonii v Jindřichově Hradci. Bohužel kvůli neléčenému problému přišla o pravé oko. Lidé, kteří tam kočky krmí jí ho nechali na veterině vyjmout. Bohužel jí začalo dělat problémy i druhé oko a tak ji přinesli k nám.