• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Bernarda - v léčení


kočka, dospělá, (ev. číslo 2019/08/03)

Kočičku k nám přivezli nálezci. Našli ji v lese u Borkovic u Veselí nad Lužnicí. Nejdříve se jich bála, ale když zjistila, že jí chtějí pomoci, nehnula se od nich. Kočička měla ušní svrab, byla zablešená, plná klíšťat a byla velice podvyživená a měla velikou rýmu - nyní je již zbavena všech parazitů, ještě bere ATB, ale bude v pořádku a pomalu i přibírá :-)

Kočička je hodná, velice mazlivá, neuvěřitelně trpělivá. Čistotná.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 ( Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

5. 9. 2019 - Bernarda dnes opět na veterině, jelikož se jí vrátila rýma a nechce moc papkat, takže zase zhubla na 1,85 kg a byla jí znovu nasazena ATB (tentokráte jiná).

1. 9. 2019 - Berny byla na kontrole, ATB již nejsou třeba a váží již skoro 2 kg.

19. 8. 2019 - Berný dostala další dávku Strongholdu na ušní svrab.

16. 8. 2019 - Dnes jsme byli s Berný na kontrole, přibrala již 0,2 kg a má se k světu. ATB se prodloužila, ale jinak se celkově zlepšuje její stav :-)

6. 8. 2019 - Kočičku jsme vzali na veterinární vyšetření, rozbor krve ukázal silný zánět v těle, byla nasazena ATB a aplikován Stronghold na vnitřní i vnější parazity. Kočička je vyhublá, váží pouhých 1,6 kg.

5. 8. 2019 - Kočičku k nám přivezli nálezci. Našli ji v lese u Borkovic u Veslí nad Lužnicí. Nejdříve se jich bála, ale když zjistila, že jí chtějí pomoci, nehnula se od nich. Kočička má ušní svrab, byla zablešená, plná klíšťat a je velice silně podvyživená a má rýmu. Zatím jsme ji vykoupali v antiparazitním šamponu, jelikož ostatní preparáty na blechy jsou v jejím stavu příliš drastické. Zítra navštívíme veterinu. Kočička je hodná, strašně trpělivá a vyčerpaná ( i při koupání odevzdaně ležela, až jsme se lekli, že už je to její poslední minuta ...)