• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Šacík


kocour, 1 rok, kastrace v plánu (ev. číslo 2020/02/04)

Kocourek se k nám dostal z veterinární ordinace, se kterou spolupracujeme, jelikož ho tam donesla majitelka s tím, že má ucpaná střeva a není schopen se sám vyprázdnit. Jelikož již o jednoho kocourka na stejný problém přišla, nechtěla podstupovat léčbu a byla rozhodnuta kocourka nechat uspat. To lékařky odmítly s tím, že pokud se podaří jeho stav vyřešit, najdeme mu společně nové majitele. Kocourek dostal 3 druhy léků a speciální dietu a první dny mu bylo nutno provádět klystýr. Nyní je již jen na 1 léku, který se podává 2x denně a speciální dietě a funguje bez problémů.

Je moc hodný, mazlivý, snáší jiné kočky i pejsky.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec) 

Více fotografií naleznete zde.

 

13. 3. 2020 - Šacíkovi jsme postupně 2 léky již vysadili, nyní tedy bere jen 2x denně Itoprid a speciální dietu a funguje bez problémů - pravidelně se vyprazdňuje.

únor 2020 - Kocourek se k nám dostal z veterinární ordinace, se kterou spolupracujeme, jelikož ho tam donesla majitelka s tím, že má ucpaná střeva a není schopen se sám vyprázdnit. Jelikož již o jednoho kocourka na stejný problém přišla, nechtěla podstupovat léčbu a byla rozhodnuta kocourka nechat uspat. To lékařky odmítly s tím, že pokud se podaří jeho stav vyřešit, najdeme mu společně nové majitele. Kocourek dostal 3 druhy léků a speciální dietu a první dny mu bylo nutno provádět klystýr.