• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Unoja


kočka, cca 8 let a více, KASTROVANÁ (ev. číslo 2020/05/06)

Kočička byla nalezena 29. 5. 2020 v obci Studená. Měla velice poškozené pravé oko, takže bylo nutné ho operativně odstranit. Při příjmu byla dost hubená.

Z Unoji se stal u nás veliký mazel. Kontakt si vyloženě užívá a ráda by měla člověka sama pro sebe. Kočička byla zprvu vyděšená, nechtěla se nechat chytit, ale to je již minulostí, nyní kontakt sama vyžaduje. Jakmile si sednete, máte ji na klíně. Je čistotná. Ostatní kočičky snese, ale občas je vyškolí a evidentně by byla radši sama. Prostě se nechce dělit ani o člověka, ani o jídlo.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec) 

Více fotografií naleznete zde.

 

15. 6. 2020 - Unoja byla na vyndání stehů, dostala 2. dávku Strongholdu na ušní svrab a kapičky do druhého oka a nosu, jelikož jí trošku teče.

 

30. 5. 2020 - Dnes jsme přijali včera nalezenou kočičku. Přitoulala se lidem na chatu v obci Studená. Měla zraněné oko, takže ji nálezci dovezli na jednu z našich spolupracujících veterin a paní doktorka ji ihned operovala, odstranila celou oční bulvu a kočičku zároveň vykastrovala. Kočička je velmi hubená, byla plná parazitu a má trochu rýmu.