• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Lucinka - v léčení


kočka, starší, kastrace v plánu po odkojení kotěte (ev. číslo 2020/06/07)

Lucinku jsme přijali i s cca 5 týdenním kotětem 30. 6. 2020 z Kamenice nad Lipou. Dle paní, co kočičku v místě jejího výskytu krmila dlouhodobě, není koťátko této kočky. Ta ale měla svoje 2 koťata a toto jí někdo přidal a ona se ho ujala. Větší vlastní koťata již na místě nejsou (1 se paní podařilo udat do nového domova a 1 zmizelo).

Lucinka je starší kočička, malé kotě si hlídá a při kontaktu s ním na nás prská. Když jí ale dáme prostor a klid, tak se ráda pomazlí a nechá se i bez problémů zvedat do náruče a i u veterináře vše zvládala v klidu. Nemusí moc přítomnost pejsků, což se není čemu divit, když žila delší domu evidentně na ulici. Při příchodu k nám již bojovala s rýmou, již dostala ATB. Je čistotná a v jídle není vybíravá.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec) 

Více fotografií naleznete zde.

 

 
7. 7. 2020 - Lucinku jsme přijímali s rýmou, ta se jí ani při pobytu v teple nelepší a tak byla dnes u veterináře a dostala ATB + antibiotické kapky do očí. Zároveň jsme jí nechali udělat sono, aby náhodou nebyla opět březí. Naštěstí na nás žádné překvápko nechystá a tak jí můžeme v klidu nechat pečovat o malého Kájíka (kotě, které se přijímalo společně s ní).

30. 6. 2020 jsme přijali kotě a dospělou kočku z Kamenice nad Lipou. Dle paní, co kočičku v místě jejího výskytu krmila dlouhodobě, není koťátko této kočky. Ta ale měla svoje 2 koťata a toto jí někdo přidal a ona se ho ujala. Větší vlastní koťata již na místě nejsou (1 se paní podařilo udat do nového domova a 1 zmizelo).