Angela našla domov


kočka, starší, (ev. číslo 2023/03/05), KASTROVANÁ, č. mikročipu 981020000773168

Kočička se k nám dostala od staré paní, která žila dříve se synem v zahradní chatce u lesa. Před několika lety paní odešla do domova důchodců a žádala nás o pomoc s kočičkami, bohužel její syn pomoc odmítl a kočičky se dále množili a péče nebyla nejlepší. Nyní zemřel a paní není schopna dojíždět se o kočičky starat.

Angela na tom nebyla zdravotně tak bídně jako její kolegové přijatí již dříve. Bylo nutné jí zrevidovat chrup, ale jinak je v pořádku. Je trochu ostražitější, ale po chvíli přemlouvání je mazlivá. Je zvyklá na ostatní kočičky

Více fotografií naleznete zde.

19. 3. 2023 - Dnes odjela Angela se svojí kamarádkou Eragonou do nového domova nedaleko od toho starého. Nový domov našla v baráčku ve Dvorečku u lidí, kteří chtěli pomoci těmto kočičkám a tak se ujali těch starších.

15. 3. 2023 - Angela byla dnes na zrevidování chrupu. Přišla skoro o všechny zoubky, ale i tak se jí ulevilo.

14. 3. 2023 - Dnes jsme přijali do péče další 2 kočičky od staré paní, která žila dříve se synem v zahradní chatce u lesa v obci Dvoreček. Před několika lety paní odešla do domova důchodců a žádala nás o pomoc s kočičkami, bohužel její syn pomoc odmítl a kočičky se dále množili a péče nebyla nejlepší. Nyní zemřel a paní není schopna dojíždět se o kočičky starat a tak je tam krmily hodné paní ze vsi. 

Kočička je starší, má docela paseku v tlamičce, ale jinak se zdá být v pořádku. Testy FIV/FeLV - negativní