Harry našel domov


kocourek, narozen začátkem května 2023, (ev. číslo 2023/05/07), č. mikročipu 203098100588773

Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.

4 kotěcí kluci byli nalezeni v zemědělském družstvu ve Zdešově v krabici. Koťata sama nebaštila a byla dosti hladová. Evidentně byla někde s lidmi, nebyla zablešená a byla zvyklá na lidskou ruku. Opět se tedy nějaký "dobrák" zbavil zodpovědnosti a přehrál starost na ostatní. 

Všichni kocourci již umí baštit z misky, na záchůdek chodí spolehlivě, jsou velmi hraví, užívají si pozornost a mazlení. Jsou zvyklí na jiné kočky i pejsky. 

Více fotografií naleznete zde.

19. 6. 2023 - Harry byl načipován a rovnou dnes odjel do nového domova společně s bráškou Ronem. Bydlet budou v Jindřichově Hradci v bytě.

14. 6. 2023 - Všichni kocourci již umí baštit z misky, na záchůdek chodí spolehlivě, jsou velmi hraví, užívají si pozornost a mazlení. Jsou zvyklí na jiné kočky i pejsky. 

21. 5. 2023 - 4 kotěcí kluci byli nalezeni v zemědělském družstvu ve Zdešově v krabici. Koťata sama nebaští a byla dosti hladová. Jinak se zdají být v pořádku. Evidentně doteď byla někde s lidmi, nejsou zablešená a jsou zvyklá na lidskou ruku. Opět se tedy nějaký "dobrák" zbavil zodpovědnosti a přehrál starost na ostatní.