Christian našel domov


kocourek, narozen cca v 7 / 2023, (ev. číslo 2023/10/03), č. mikročipu 981020000397783

Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.

Kočičku Robyn jsme přijali spolu se 6 koťaty z Dačic. Všechny kočičky byly odchyceny na silnici směrem na Bílkov. Původně tam bylo kočiček ještě více, ale některé nepřežily střet s autem. Christian je jedním z koťátek.

Christian byl plachý kocourek, který nebyl zvyklý na lidský kontakt. Nejdříve na nás jen prskal, ale nyní už začíná chápat čím dál víc, že lidská ruka s sebou nenese nebezpečí, ale že umí dělat i dobře. Nechává se hladit a dokonce už u toho vrní. Rád si také hraje s hračkami a už se nezdráhá rozdovádět se i před lidmi. Čím dál více se dostává do klidu a bude z něj jistě pohodový kocourek. Trpělivý a vlídný přístup a přísun ňaminek s ním dokáže divy. Na ostatní kočičky je zvyklý, na záchůdek chodit umí.

Více fotografií naleznete zde.

8. 12. 2023 - Christianek a jeho maminka Robyn dnes odjeli společně do baráčku do Českého Rudolce, kde na ně již čekali další kočičáci (1 kočička také od nás).

3. 12. 2023 - Chris už se nechává hladit a dokonce už u toho vrní. Rád si také hraje s hračkami a už se nezdráhá rozdovádět se i před lidmi. Čím dál více se dostává do klidu a bude z něj jistě pohodový kocourek. 

25. 11. 2023 - Christian se ještě rád schovává, většinou na nás syčí, ale při opatrném a pomalém pokusu o kontakt se nechá pohladit. Bude potřebovat trpělivé majitele, které nebudou tlačit na rychlost seznamování a určitě by mu ve zvykání pomohl hodný kočičí kamarád. Je čistotný. 

14. 11. 2023 - Christian byl očipován a otestován FIV/FeLV - negativní.

2. 10. 2023 jsme přijali 1 dospělou kočku se 4 koťaty (kocourky) z Dačic. Všechny kočičky byly odchyceny na silnici směrem na Bílkov. Původně tam byla ještě další dospělá kočička s dalšími koťaty, ale 1 kotě a 1 dospělá nepřežila střet s autem a další koťata se zatím nálezkyni nepodařilo odchytit. Pokud se tak stane, přijmeme je k nám.