Kannika našla domov


kočka, 1 rok (narozena cca 9-10/2017), (ev. číslo 2018/02/08), KASTROVANÁ

Kannika je čistotná kočička. Je zvyklá na ostatní kočičky, které mám moc ráda. K cizím lidem se nehrne, ale za nějaký ten úplatek se přijde pomazlit. Své lidi má ráda, jen to není takový mazel, aby Vám proseděla hodiny a hodiny na klíně. Chvíli se nechá drbat a pak jde zase lumpačit s kočkami.   

Více fotografií naleznete zde.

2. 5. 2019 - Kočičky Angelika a Kannika odjely společně k sympatickým lidem do baráčku do Senožat na pelhřimovsku.

22. 5. 2018 - Kočička přišla vyděšená a nechtěla s námi komunikovat, do pohody jí dostaly hlavně ostatní kočičky, které jí ukázaly, že se nemusí člověka bát - již se zase hezky mazlí. Nyní jí tedy hledáme domov s kočičí kamarádkou nebo kamarádem, kde jí dají dostatek času se rozkoukat.

7. 5. 2018 - Kannnika byla vykastrována.

17. 4. 2018 - Dnes jsme převzali kočičku zpět do péče. V novém domově si nezvykla a byla prý stále zalezlá pod gaučem (ačkoli noví majitelé poslali fotky z domova, kde vše vypadalo jinak) a když jí chtěl pán vytáhnout, pokousala ho. Kočička je vyděšená, ale se vzít do náručí a pochovat, pokusíme se ji opět dát do pohody a najít jí klidnější domov, kde bude mít dostatek času se rozkoukat.

30. 3. 2018 - Kannika odjela do baracku do Kladna kde bude mít přístup i ven, společnost jí bude dělat pejsek a 2 děti.

6. 3. 2018 - Dnes byla Kannika naočkována. Již se skamarádila jak s námi, tak s ostatními zvířaty a nyní by se mazlila od rána do večera.

26. 2. 2018 - Dnes jsme do péče převzali kočičí rodinku z Kamenice nad Lipou. Jedná se o kočičí mámu Kanju s 3 odrostlými koťaty (Kanno, Kania, Kannika). Všichni mají ušní svrab, blechy po nich skákaly jak na mejdanu, takže hned dostali kapičku Strongholdu a postupně se budeme seznamovat. Kočičky jsou malinko plašší, ale nejsou kousavé :-)