Kannika


kočka, narozena cca 9-10/2017, (ev. číslo 2018/02/08), KASTROVANÁ

Kannika je čistotná kočička. Když k nám přišla, chvilku jí trvalo, než se skamarádila jak s námi, tak s ostatními zvířaty, pak se ale mazlila od rána do večera. Kočička byla umístěna do mladé rodiny s dětmi, ale ti ji po 16 dnech vrátili zpět k nám, že si nezvykla a byla prý stále zalezlá pod gaučem (ačkoli noví majitelé poslali fotky z domova, kde vše vypadalo jinak) a když jí chtěl pán vytáhnout, pokousala ho. Kočička přišla vyděšená a nechtěla s námi komunikovat, do pohody jí dostaly hlavně ostatní kočičky, které jí ukázaly, že se nemusí člověka bát - již se zase hezky mazlí. Nyní jí tedy hledáme domov s kočičí kamarádkou nebo kamarádem, kde jí dají dostatek času se rozkoukat.  

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

22. 5. 2018 - Kočička přišla vyděšená a nechtěla s námi komunikovat, do pohody jí dostaly hlavně ostatní kočičky, které jí ukázaly, že se nemusí člověka bát - již se zase hezky mazlí. Nyní jí tedy hledáme domov s kočičí kamarádkou nebo kamarádem, kde jí dají dostatek času se rozkoukat.

7. 5. 2018 - Kannnika byla vykastrována.

17. 4. 2018 - Dnes jsme převzali kočičku zpět do péče. V novém domově si nezvykla a byla prý stále zalezlá pod gaučem (ačkoli noví majitelé poslali fotky z domova, kde vše vypadalo jinak) a když jí chtěl pán vytáhnout, pokousala ho. Kočička je vyděšená, ale se vzít do náručí a pochovat, pokusíme se ji opět dát do pohody a najít jí klidnější domov, kde bude mít dostatek času se rozkoukat.

30. 3. 2018 - Kannika odjela do baracku do Kladna kde bude mít přístup i ven, společnost jí bude dělat pejsek a 2 děti.

6. 3. 2018 - Dnes byla Kannika naočkována. Již se skamarádila jak s námi, tak s ostatními zvířaty a nyní by se mazlila od rána do večera.

26. 2. 2018 - Dnes jsme do péče převzali kočičí rodinku z Kamenice nad Lipou. Jedná se o kočičí mámu Kanju s 3 odrostlými koťaty (Kanno, Kania, Kannika). Všichni mají ušní svrab, blechy po nich skákaly jak na mejdanu, takže hned dostali kapičku Strongholdu a postupně se budeme seznamovat. Kočičky jsou malinko plašší, ale nejsou kousavé :-)