Zuzka našla domov


kočička, 1 rok (nar. 3/ 2018), KASTROVANÁ (ev. číslo 2018/12/11)

Vanesa se Zuzkou jsou kočičky, které si zažily nepěkné zacházení. Zprvu měli strach i z jiných koček, protože byly dány násilně k nekastrovaným kocourům do bytu, kteří je pěkně naháněli. 
Zuzce chvilku trvalo než se v depozitu aklimatizovala (zprvu je velmi plachá), ale nyní se již neschovává, již není smutná a vystrašená, ale je z ní veselá mazlivá kočička. Stále se však schovává před každou návštěvou, takže nový majitel musí počítat s tím, že bude potřebovat čas, aby si zvykla, pak je ale velmi mazlivá. Hodila by se někam do klidné domácnosti, pokud nebude chodit ven, vůbec jí to vadit nebude.

Více fotografií naleznete zde.

2. 2. 2019 - Zuzka odjela bydlet do Kardašovy Řečice do bytu k jedné kočičce.

14. 1. 2019 - Zuzka se konečně aklimatizovala, neschovává se ve svých úkrytech, již není smutná a vystrašená, ale je z ní veselá mazlivá kočička. Hodila by se někam do klidné domácnosti, pokud nebude chodit ven, vůbec jí to vadit nebude.

8. 1. 2019 - Zuzka byla vykastrována.

29. 12. 2018 - Dnes jsme přijali 2 kočičky po zemřelé majitelce. S kočičkami nebylo zacházeno hezky (naznačovali i lidé, kteří k nám kočičky umisťovali) a také mají strach z jiných koček, protože prý byly násilně dány k nekastrovaným kocourům do bytu, kteří je pěkně naháněli :-(