Ema se vrátila domů

kočička, do 1 roka, KASTROVANÁ, (ev. číslo 2019/10/03)/p>

V neděli 6. 10. 2019 nás kontaktovala paní, že na Otíně našla zraněnou kočičku. Sice byl příjem dost komplikovaný (velké díky patří nálezkyni, která neváhala depozitářku jet vyzvednout poté, co jí ujel vlak domů, aby mohla kočičku přijmout) , ale podařilo se. Kočička má staré zranění na hlavě a čerstvé na zadní noze. Je také velice vyhublá.
 
Kočička je hodná, velmi hladová.

Více fotografií naleznete zde.

7. 10. 2019 - Jelikož jsme měli nahlášenou ztrátu podobné kočičky ze začátku září, kontaktovali jsme majitelku. Depozitářka ještě zvládla s kočičkou navštívit veterinu a tak jsme večer předávali zvíře šťastné majitelce. Sice bude nutné delší léčení (kočička má přetrhané vazy v koleni a v ranách infekci), ale měla by vše zvládnout a je u své rodiny, což je důležité.

Jedná se o kočičku původně od nás - u nás se jmenovala Radana.

6. 10. 2019 - Dnes nás kontaktovala paní, že na Otíně našla zraněnou kočičku. Sice byl příjem dost komplikovaný (velké díky patří nálezkyni, která neváhala depozitářku jet vyzvednout poté, co jí ujel vlak domů, aby mohla kočičku přijmout) , ale podařilo se. Kočička má staré zranění na hlavě a čerstvé na zadní noze. Je také velice vyhublá.