Amadeus našel domov


kocourek, nar. cca 8 / 2019 (ev. číslo 2019/11/09)

Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce.

Kocourek byl nalezena spolu se 2 sourozenci 1. 11. 2019 v Chýnově. Koťata byla nemocná, takže dostala hned ATB,

Amadeus je zvídavý kocouří lump, který když k vám získá důvěru, začne hned vrnět. Uvítal by v novém domově nejspíš další kočičí duši. Bohužel kvůli vředu na očičku, který praskl mu bylo 1 očičko operativně odstraněno. Kocourek ale funguje jako by měl očička obě :-)

Více fotografií naleznete zde.

11. 01. 2020 - Amadeus zůstává u své dočasné tety, jelikož si s jeho očičkem užila dost péče a tak již nechce, aby putoval dále. Doplní tedy domácí zvěřinec a je z něho natrvalo českobudějovičák :-)

01. 12. 2019 - Amadeovi natekla oblast po odstraněném oku, jel tedy znovu na veterinu, kde mu z prázdného místa po oční bulvě vymačkali hnis. ATB by měla ale pokrýt tuto oblast a doufejme, že dále nebude mít problémy.

19. 11. 2019 - Jelikož se Amadeovi udělal na jednom očičku ošklivý vřed, který se nepodařilo zaléčit kapkami a prasknul, bylo nutné celé očičko operativně odstranit.

7. 11. 2019 - Koťátka začal trápit i průjem, takže dnes navštívili znovu veterináře, dostali tabletky na průjem, další odčervení, a ještě další ATB a kapky do očiček.

1. 11. 2019 nás oslovilo několik lidí s prosbou o pomoc pro nemocná koťata z Chýnova. Jelikož na místě byl již i mrtvý sourozenec, tak naše členka vyrazila na místo, koťata odvezla rovnou i k veterináři (dostala ATB) a pak jsme napjatě čekali, zda seženeme místo (jelikož jsme opravdu už plní "až po střechu"). Naštěstí se nabídla hodná slečna, která nám koťátka dočasně ubytuje u sebe v Českých Budějovicích.