Bohdan našel domov


kocourek, dospělý (ev. číslo 2021/01/03), KASTROVANÝ

Kocourek žil v areálu jedné jindřichohradecké firmy. Paní, která ho krmila si všimla, že na tom je zdravotně špatně, tak ho odnesla na veterinu a kontaktovala nás. Kocourek skoro neviděl, má rýmu a je hubený.

Bohdan je již v pořádku, chutná mu, tak i dost přibral, očička jsou již v pořádku. Rád se mazlí a bude z něj vděčný milý kocourek, který si zaslouží teplý domov.

Více fotografií naleznete zde.

13. 2. 2021 - Bohdánek odjel do bytu do Přeštic u Plzně k rodině s 2 dcerami, které si dlouho přály kočičku a konečně se jí dočkaly :-)

11. 2. 2021 - Kocourek byl vykastrován.

4. 2. 2021 - Bohdan už má očička výrazně lepší, celková ATB již nejsou potřeba, takže ještě budeme chvilku kapat a pak snad již bude úplně v pořádku.

23. 1. 2021 - Bohdan byl na kontrole, očička se trochu lepší, ale celkově to bude chtít trochu času než se dá do pořádku. Nicméně má chuť k jídlu, což je vždy dobré znamení.

18. 1. 2021 - Kocourek žil v areálu jedné jindřichohradecké firmy. Paní, která ho krmila si všimla, že na tom je zdravotně špatně, tak ho odnesla na veterinu a kontaktovala nás a my jej dnes převzali do péče. Kocourek skoro neviděl, má rýmu a je hubený. Dostal ATB, preparáty proti parazitům a je třeba mu kapat očička.