Archibald vrácen do původní lokality


kocour, dospělý, (ev. číslo 2021/02/12), KASTROVANÝ

Kocour se již cca 2 roky zdržuje u jedné chalupy na Brabci u Nové Včelnice. Paní domácí zde však nebydlí, ale má zajištěnou paní, která zde krmí její 2 kastrované kočičky a ty mají i zázemí - přístup do domu. Jelikož je kocour velmi plachý a po odchycení agresivní, domluvili jsme se s paní, že když zajistíme jeho kastraci (nevěděla samozřejmě ani, zda se jedná o kluka či holku a o nechtěná koťata nestála, je ochotná mu zajistit krmení a přístřeší.

Více fotografií naleznete zde.

28. 2. 2021 - Kocourek byl vypuštěn zpět.

27. 2. 2021 - kocour byl vykastrován, ošetřen pipetkou na parazity a dostal také na 14 dní injekčně ATB, jelikož mu teče z očiček. Jiná péče bohužel není vzhledem k jeho agresivitě možná.

24. 2. 2021 - Dnes jsme přijali odchyceného kocoura, který se již cca 2 roky zdržuje u jedné chalupy na Brabci u Nové Včelnice. Paní domácí zde však nebydlí, ale má zajištěnou paní, která zde krmí její 2 kastrované kočičky a ty mají i zázemí - přístup do domu. Jelikož je kocour velmi plachý a po odchycení agresivní, domluvili jsme se s paní, že když zajistíme jeho kastraci (nevěděla samozřejmě ani, zda se jedná o kluka či holku a o nechtěná koťata nestála, je ochotná mu zajistit krmení a přístřeší.