Arya našla domov


kočka, cca 2-3 roky, (ev. číslo 2023/03/03), KASTROVANÁ, č. mikročipu 981020000773186

Kočička se k nám dostal od staré paní, která žila dříve se synem v zahradní chatce u lesa. Před několika lety paní odešla do domova důchodců a žádala nás o pomoc s kočičkami, bohužel její syn pomoc odmítl a kočičky se dále množili a péče nebyla nejlepší. Nyní zemřel a paní není schopna dojíždět se o kočičky starat.

Arya byla silně začervená, zablešená, v krvi zánět a byla trochu nastydlá. Nyní je již v pořádku a čeká na nový domov. Je mazlivá a hodná, když se jí ale něco nezdá, klidně na Vás zasyčí.

Více fotografií naleznete zde.

28. 4. 2023 - Arya odjela bydlet na okraj Jindřichova Hradce ke kocourkovi, který přišel o kamarádku.

23. 4. 2023 - Arya byla dnes vykastrována a načipována.

6. 3. 2023 - Dnes jsme přijali do péče kočičku od staré paní, která žila dříve se synem v zahradní chatce u lesa v obci Dvoreček. Před několika lety paní odešla do domova důchodců a žádala nás o pomoc s kočičkami, bohužel její syn pomoc odmítl a kočičky se dále množili a péče nebyla nejlepší. Nyní zemřel a paní není schopna dojíždět se o kočičky starat a tak je tam krmily hodné paní ze vsi. 

Kočička je silně začervená, zablešená, v krvi zánět a trochu nastydlá. Dostala antibiotika, ale jistě bude brzy v pořádku. Je to mazlivá, hodná milá kočička. Testy FIV/FeLV - negativní.