Frodo v novém domově


12. 3. 2018

Dobrý večer,
Frodík je neuvěřitelná naše láska. Je fixovány hodně na mně, dnes jsem byla na odpolední a rodina říkala, že byl pořád zálezly na WC, ani nejedl, nepil. Az teď, když jsem přišla, mně láskou skoro snědl a šli jsme hned venčit.

25. 2. 2018

Zbožňujeme ho a snad i on nás, je legrační, jak si hraje a myslí si, že je trhač. Čičí už se taky přibližuje, takže super.

předchozí  strana 1/2  další

24. 2. 2018

Frodík moc rád spí na zádech. Je to naše Mimi. Tak jsme rychle ze svetru vyrobily obleček než pořídíme v obchodě protože je venku mrazivo.

23. 2. 2018

Frodík je úžasňák, je moc hodný, už dělá i blbosti, akorát se bojí hodně výtahu, tak ho nosíme ňuňana, ale vůbec nám to nevadí. Dnes měl vajíčko od slepicek naší babičky a šmakovalo mu. Peču nebo vařím, tak má svolení polštáře a moc se mu líbí se mnou vařit.

předchozí  strana 1/2  další

22. 2. 2018

Dobrý den,
tak první noc byl Frodík doma moc šikovný a hodný, sice se bál usnout, nevěděl, kam složit hlavu, tak jsem ho pak vzala a položila na všech místech, kde bude moci spinkat a tak to tak různě střídal a myslím, že časem si udělá zvyk na jedno ze všech míst. Čůral jen venku, i když jsme pak našli loužičku v obýváku, ale nevadí. Kadil až ráno venku takže jste ho hodně naučila, základ má od vás perfektní. Je to zlatíčko.

předchozí  strana 1/2  další