Tera a Paní T v novém domově

27. 3. 2020

Dobrý den, posílám zas nějakou fotku Mourinky. Mám velkou radost po roce práce a přemlouvání dnes mega úspěch a přišla si pro jídlo z ruky. Už běžně dokáže opodál odpočívat, ale dnes první dobrovolný kontakt. Ještě pár týdnů a věřím, že i na mazlení dojde.

8. 1. 2020

Dobrý den, posílám fotku Tulačky. Už mě nechá přijít k sobě téměř na dosah, o hlazeni zatím zájem úplně nemá nebo ještě nepřemohla sebe samu, ale věřím, že to přijde. Mám z ní radost.

25. 11. 2019

Posílám fotku Tulačky, zdá se, že ledy se prolamují, včera jsem si ji poprvé pohladila, přišla sama a dnes zase přišla na cca 5 metrů a už vydrží v blízkosti nás aniž by utekla. Věřím, že do jara budeme kamarádky a taky se nechá mazlit. Kluci kočičí jí prospívají, je spokojená, že není sama.

1. 6. 2019

Aktuálně jsou holky usídlené na půdě v seně a k večeru je vídáme i na dvoře, jde to pomalu, ale řekla bych, že se osmělují. Už neutíkají hned, když nás zahlédnou, ale o kontakt zatím stále nestojí.

17. 4. 2019

Dobrý den, tak Tara i Tya jsou už týden svobodné, mají obojky proti klíšťatům s tou pojistkou a celý týden jsme je neviděli, ale přes noc vždy zmizí žrádlo a v záchůdku jsou bobky, tak se asi drží někde u domu naštěstí, doufáme, že se otrkají a aspoň je uvidíme, když už nic jiného.

9. 4. 2019

Dobrý den, tak dnes nastává den, kdy vypustíme Taru i Tyu ven. Ještě jim dnes nasadíme něco proti blechám a klíšťatům a na noc už jim necháme otevřeno, aby měly klid si to tady prozkoumat (to jsou naši psi doma) obě se nás tedy pořád boji stejně a pořád jsou někde zalezlé. Usídlily se obě v kočárku po dceři. Doufám tedy, že neutečou rovnou nenávratně pryč, budou mít pořád otevřeno do baráku, kde do teď jsou zavřené, pelech i misky jim tam necháme pořád, tak držte palce, ať vše dobře dopadne, zase se ozvu, jak to s nimi vypadá.

21. 3. 2019

Tý se usídlila na gauči u okna, Tera zatím radši zůstává schovaná, ale věřím, že se brzo obě rozkoukají a budou u nás spokojené.