Uhlík v novém domově


6. 7. 2020

Vážená paní, dlouho jsem Vám nedala vědět o Vašem, Našem ... sedmiletém kocourkovi Uhlíkovi... Dělá kamaráda starému ( 15 ) Raulimu.. Tak nějak k němu se nám do domácnosti dostala Briketka, dnes čtyřletá (černá kočička) a ještě si nás ,,našla,, Julinka (dnes dvouletá - strakatá a rozpustilá ) Tak máme pejska Béďu a čtyři kočky... Krásné dny, spokojenost přejí Průšů 

15. 2. 2018

Krásný den a pozdní přání Vám Všem, zdraví a spoustu nových domovů pro zvířádka v roku 2018.
UHLÍK - černý kocourek s bílou skvrnou na prsou (4 rok od Vás), nám děla radost a 14 letému Rauímu (brit+ nor.les), parťáka. Aby bylo více radosti přijmula rodina opuštěnou (asi z bytu vyhozenou) kočičku, už je kastrovaná a ošetřená, jak má být a jméno Vás pobaví BRIKETKA. A tak Uhlík má asi 2 letou úplně černou kamarádku a Rauí zpovzdálí sleduje ,,mládež" jak řádí. 

19. 7. 2017

Tak zase jeden rok přibyl, co od Vás nový domov u nás našel UHLÍK - kocour černý, bílá náprsenka. Starému panu kocourovi\12let/Raul (briťák+ nors.lesní), dělá úžasnou společnost... Miluje naši vnučku a je velmi chytrý, jak číči bývají... Jsme už s manželem v důchodu, ale pro zvířátka máme vždy čas, i mňamku,....
Pozdrav a dík Všem, kdo pomáhají a dělají radost... Průšovi

25. 7. 2016

Krásný pozdrav Vám posílají Uhlíkovi Průšovi

19. 5. 2016

Doteď Vam posilala foto dcera, k 60-tinam jsem dostala tablet, první co mi šlo je foto. Posílám naší skupinku.
Diky Vám, Dana.

26. 12. 2014  

Úspěšný nový rok 2015 Vám všem přejí Průšovi ze Suchdola nad Lužnicí.
V příloze přikládáme fotku Uhlíka a Raulíka. Čas letí jako voda, za pár dnů budeme mít Uhlíka rok. Vyrostl z něho krásný kocour. Je pořád hravý jako kotě.
Kastraci také zvládl bez problémů.

 

20. 3. 2014

Dobrý den, Uhlíček se má dobře. Pěkně přibral. Miluje kočičí mlíčko od Whiskas. Od starého kocoura pochytil "jen to nejlepší". Ráno se hlásí společně, dvojhlasně o příděl, o pozornost, ... Každého hned vítá, asistuje v koupelně,... Posílám pár fotek.
Zatím se mějte hezky, přeji Vám hezký den Průšová

13. 1. 2014

Uhlík se má dobře. 10ti letý kocour ho přijal, jsou největší kamarádi. Je vychovaný, umí si říct, když má hlad. Jen co se rozkoukal, bere celý byt za svůj.