Emička v novém domově


17. 7. 2019

Dobrý den, už to je více než pět let, co mám Emičku, letí to. Teď jsme zvládly stěhování, Em si na nový byt zvykla rychle, tak si teď hledá nové psí kamarády v okolí. V tomhle počasí ráda chodí k vodě, zvládá se mnou i jízdu na paddleboardu.

7. 4. 2016

Dobrý den, už to budou dva roky, co máme Emičku, tak posílám několik fotek. Emička se má dobře, chodíme na dlouhé procházky, aby se dostatečně vyběhala. Nedělá jí problém jízda autem, tak podnikáme různé výlety. Je hodná, s cizími psy je nekonfliktní a ráda si s nimi hraje. Jen občas máme problém se zvěří, když potkáme srnu nebo zajíce, tak by je ráda proháněla.
S pozdravem
Nela Haringová a Emička:)

předchozí  strana 1/2  další

9. 12. 2014

Dobrý den,
zasílám zase pár fotek z Emiččina domova. Některé jsou ještě z léta, kdy se učila plavat, což po pár návštěvách rybníka docela zvládla. Ale nejraději se stejně vozila na loďce. Dále ráda hrabe a chodí na dlouhé procházky, kde se může vyblbnout a potkat se s ostatními pejsky. Teď v zimě se jí ven chce méně, ale když se obleče a párkrát se proběhne, aby se zahřála, tak jí už je dobře a nevadí jí ani slabší déšť. Jsem zvědavá, co bude říkat na první sníh - to bude asi koukat:)
Nejspíš se vám ještě přijdeme ukázat na vánoční trhy v JH. S pozdravem, Nela Haringová a Emička

23. 04. 2014

Dobrý den,

posílám pár fotek z nového domova Emičky. Venku i doma je poslušná a čistotná, rychle se aklimatizovala a nehne se od nás ani na krok (i po bytě stále chodí za námi). Celé mé okolí si ji zamilovalo, takže chodí všude se mnou. Nejraději mi usíná na klíně, ale ráda se proběhne i venku na volno, už se seznámila se psy z okolí a ani s kočkami nemá problém.

Jsme moc rádi, že ji máme a děkujeme za ni.

S pozdravem, Nela Haringová