Eternity v novém domově


13. 9. 2017

Dobrý den,

po dlouhé době posílám zprávu o Elince. Je to vitální mladá dáma a má se skvěle. Před rokem k nám přibyl další člen tak má nevlastního bráchu, se kterým jsou nerozlučná dvojka. Přikládám pár fotek.

10. 12. 2015

Dobrý večer,
dlouho jsme se neozvali, tak jen stručně... Elinka roste jako z vody už má 3,5 kilo a je to náramná dámička. Jednoho dne jsem šla domů a co jsem nenašla...koťátko...takže máme nového kamaráda...je to kocourek a je mu cca půl roku...chvíli na něj byla Elis zlá, ale teď z nich je nerozlučná dvojka :) Dělají mi radost. Mějte se krásně.

3. 4. 2015

Dobrý den,
tak Elinka dnes podstoupila kastraci. Vše proběhlo v pořádku. Zatím ještě spinká, ale už se bude pomalu probouzet. Zasílám foto s ošetřovatelem :)
Hezký den, Doležalová

23. 2. 2015

Dobrý den,
posílám fotečky jak ta moje holka roste :) brzo asi pořídíme kamarádku :) Hezký den

25. 1. 2015

Dobrý večer, posílám pár fotek, Elinka je zlatíčko je zdravá a tvrdím si říct i spokojená mladá dáma.

3. 12. 2014

Ještě jsem Vám zapomněla poslat fotky z první procházky, je i cestovatelka, jezdí se mnou k rodičům na Vysočinu, kde máme pejska. Sice moc velký kámoši nejsou, ale už si na se zvykli, a víc než Elinka se bojí Jim. Hezký večer :)

1. 12. 2014

Dobrý večer,
posílám aktuální fotky Elinky, je to malá čipera, veškerá očkování má za sebou a po novém roce nás čeká domluvená kastrace. Hezký večer.

10. 9. 2014

Dobrý večer,
dnes jsme byli na prvním očkování a celkové prohlídce. Vše je v pořádku, E|linka se se mnou teď nebaví, protože dostala píchanec, ale zítra snad už bude. Dostali jsme kapičky na blešky, už dvě jsem na ní chytla. Jinak je vše v pořádku :) Hezký večer.

8. 9. 2014

Zdravím,
posílám pár foteček. Je to špatná kvalita, chvilku neposedí. Jinak nově jsem jí trochu přejmenovala :) Jmenuje se Electra (Eli). Vše je v pořádku, v týdnu půjdeme na veterinu na očkování a celkovou prohlídku :) Baští granulky, záchůdek používá svědomitě. Je to zlato :) Doufám, že bude vše ok :) Mějte hezký zbytek dne.