Vzpomínáme

Coca byla uspána


kočka, cca 1 rok, KASTROVANÁ

Hodná přítulná, hravá kočička, byla zvyklá žít venku s přístupem i domů. S ostatními kočičkami je nekonfliktní. Je čistotná.

Více fotografií naleznete zde.

31. 10. 2016 - Kočička Coca byla dnes uspána. Již delší dobu jsme u ní bojovali s nechutenstvím a neustálou rýmou. Antibiotika nezabírala, minulý týden byla hospitalizována na veterinární klinice, dostávala kapičky s výživou. Prodělala podrobnější vyšetření, mimo jiné i test na FIP / FeLV a bohužel test na FeLV vyšel pozitivně. I přes špatnou prognózu a neléčitelnou nemoc, jsme se rozhodli dát šanci a přes víkend jsme bojovali s příjmem potravy dál a podpořili ji dalšími léky. Bohužel marně. Stav se neustále jen zhoršoval a tak jsme její trápení ukončili.

A abychom měli jistotu i s ostatními kočičkami z této lokality, nechali jsme jim udělat testy na tuto zákeřnou nemoc. Díkybohu vyšli u všech negativně.

14. 6. 2016 - Coca byla vykastrována.

13. 6. 2016 - Dnes jsme přjali dalších 7 kočiček (4 kočky a 3 kocourky) od lidí, kteří již nezvládají péči o cca 18 kočiček. Postupně je budeme přijímat a dávat do adopce.