Vzpomínáme

Gusto zemřel


kocourek, narozený cca 2. 8. 2013

Kočičku Dolce a kocourka jménem Gusto jsme přijali jako cca 12 denní miminka. Jelikož odchování takto pidi koťat je složité, přidali jsme ho ke kojící kočičce, kterou máme v péči a budeme doufat, že je odchová jako své vlastní. Kočička Pikolína je přijala, kojí a stará se o ně. Je možné si ho dopředu zamluvit, k odběru bude koncem září.

Více fotografií naleznete zde.

24. 9. 2013 - Kocourka jsme dnes ráno našli ležet bez života. Nevíme, co se stalo, večer si ještě normálně hrál s kamarády, mazlil se s námi a měl chuť k jídlu, ráno už mu nebylo pomoci. Odvezli jsme ho tedy na veterinu na pitvu, snad zjistíme příčinu jeho skonu :-( Budeš nám chybět broučku.

14. 8. 2013 - Dnes nám opět volaly kolegyně ze spřáteleného sdružení Kočky České Budějovice, že se k nim do péče dostala 2 asi 12 denní koťata. Jelikož odchování takto pidi koťat na umělém mlíčku je složité, pokusíme se je opět přidat k naší kojící kočičce Pikolíně (již má takto adoptovaná 2 koťata). Budeme doufat, že ho odchová jako své vlastní. Pikolína koťata přijala.