Opuštěná týdenní koťátka


1. 6. 2013

Tak takhe se naši opuštěnečci vyvíjí :)

Tři z opuštěných koťátek, o které se stará kočička Šklíba.

Jedno z těchto šesti koťátek je naše opuštěné koťátko, o které se nyní stará kočička Nítěnka.


25. 5. 2013

Takto se tulí naše kočičí mimi k nové mamince z Animal Rescue. Snad budou nové maminky (koťátka byla rozdělena mezi 2 kojící kočičky) trpělivé a koťátka odchovají jako svá vlastní.

Animal Rescue:
Dnes jsme našim kočičím maminám doplnili stavy dětí. Přijali jsme od kamarádů z Cibela Os čtyři sotva desetidenní koťátka, která nějaký nezodpovědný jedinec odložil v Jindřichově Hradci. Protože by děvčata musela koťátka krmit sušeným mlékem a naděje na jejich záchranu byla nepatrná, pokusili jsme se podstrčit kočičí kukačky mezi naše koťata a zatím (ťuk ťuk) to vypadá dobře Obě maminky jsou trpělivé, zdá se, že všechna koťata se napila a tak pokud je odloučení od pravé maminky moc neoslabilo mohlo by pro ně být vše v pořádku.

25. 5. 2013

Psí a kočičí andělé Kösslovi z "Animal Rescue - Odchytová služba a útulek" převzali do péče naše pidi koťátka a zkoušejí je přiřadit k 2 kojícím kočičím maminám. Snad je holky přijmou a vypiplají, bylo by to pro mrňousky to nejlepší.

24. 5. 2013

Takovéhle nadělení jsme si včera vyzvedli z jednoho obchodu v Jindřichově Hradci, kde 4 (3 kocourky a 1 kočičku) max 10 denní koťátka zanechal jejich majitel bez kočičí mámy. Lidi, vzpamatujte se, koťátka nyní budou bojovat o život, ale šance na jejich záchranu je mizivá. Ačkoli dokrmujeme sušeným kočičím mlíčkem a s masírováním bříšek pomáhá adoptivní psí máma a táta, vypiplat takto malá koťata je téměř nadlidský výkon. Čeká nás krmení po 2-3 hodinách a spoustu nervů. Jak by bylo jednodušší mít vykastrovanou kočku než se takto zachovat k nechtěným koťatům.