. .
Cibela CZ


Garf v novém domově

5. 12. 2011

Dobrý den,
opět Vás zdraví malý Garfík. Zrovna koukám ze svého pelíšku na okně a představte si, že v Jihlavě sněží, ale jenom trochu. Mám se už moc dobře. Průjem mě už netrápí, páničci mi koupili nové granulky a ty mi dělají moc dobře. Taky se pěkně starají o můj kožíšek, zoubky, ušíčka i drápky. Jsem prostě fešák a moc spokojený. A kočičí holčička Nelinka mě má už taky ráda a často spolu "šantíme" po bytě. Ale nemyslete si, jsem hodný a nikdy nic nerozbiju ani nezničím. Mají to tady totiž dobře "kočičkovsky" vymyšleno abychom měli my kočičky dost prostoru pro svoje hry. Ale pozor - ještě jsem neviděl vánoční stromeček plný odobiček a svíček, a panička říkala, že bude vonět, protože bude z lesa.
Takže milí zlatí ve Strmilově, moc Vás zdravím a přeju Vám všem hezké vánoce a do nového roku hodně štěstí při hledání nových hodných páníčků pro všechny zvířátka v útulcích, všechny zdraví kočičí chlapeček Garfík a jeho páníčci Kufovi z Jihlavy.





22. 10. 2011

Dobrý den,
milí zlatí lidičkové, moc Vám děkuji, že jsem mohl odjet do Jihlavy s novými páníčky. Mám se tady moc dobře. Dostal jsem voňavou koupel a teplý pelíšek u okna v košíku nad radiátorem, odkud koukám na holuby na střeše, což mě nesmírně baví. Mám tady dokonce kočičí slečnu Nelinku, která mě asi naučí kočičí "móresy", protože je trochu starší. Zatím mě jen pozoruje, občas se očmucháme a já pak koukám, jak ona spinká u svého medvídka a já si jdu spinkat na peřinu. Nejraději ale koukám v kuchyni u sporáku, co ta moje nová panička vaří dobrého. Už jsem totiž dostal kromě výborných granulek také kočičí puding a to jsem si dal "mňamku".
Tak pac a mňau všem
Garf